Váš názor na tento web ....

Dátum 02.11.2009

Vložil Marek

Titulok v podstate súhlasím...

Odpovedať

Takže Viki...Stránka je podľa mňa celkom príkemná, avšak:
1.Ako tu už bolo spomenuté, ľudia chcú pocit, že im niekto rozumie, ale ak je názor príliš zhodný, strácajú dôveru.
2.Články sú dlhé, ako tu už tiež bolo spomenuté.
3.Články by sa mohli venovať problematika, ktorá sa týka všetkých nás, a ktorú môžeme po prípade aj nejako zmeniť. Pretože keď si prečítam nadpis článku, ako napr. Hladomor a všetko súvisiace v Afrike, tak ani nečítam ďalej... Toť všetko Viki...ale som rád, že sa niečo takéto robí a že ti nie je ľahostajný svet okolo...

Dátum 06.08.2011

Vložil Marta

Titulok Re:v podstate súhlasím...

Odpovedať

Marek, je strašné, že tému Hladomor v Afrike nepovažuješ za tému, ktorá trápi ľudí. Však si predstav, že aj za Tvojím "rohom" zomierajú deti. Ľudia sú fakt odporné bytosti, nemyslíš? Radšej to ani nevidieť!!!

Dátum 31.10.2009

Vložil sima-nezabite ma

Titulok chmm...

Odpovedať

úprimne, mne sa tá stránka moc nepáči. Citáty sú otrepané, poradňa je neskúsená, texty sú zdĺhavé a mám pocit, že to všetko vidíš akosi povrchne. Nemalo by ťa totiž baviť pomáhať ľuďom, ale to, čo by malo byť tvojím záujmom sú ľudia samotný.

PS: grafika je o ničom

Dátum 31.10.2009

Vložil Adminka

Titulok Re:chmm...

Odpovedať

Okey,takže ano berem aj tento názor určite o ňom porozmýšľam.No chcela by som niektoré veci podotknúť:Ako napríklad...Máš ty konkrétne nejaké nápady na vylepšenie podľa tvojich predstáv?Rada by som si ich vypočula a niečo sa z toho možno aj priučila...a po druhé ľudia ma zaujímajú a nevidím dôvod prečo by ma nemalo baviť pomáhať ľudom.....P.S.Webnode nemá veľa možností takže som sa snažila aspoň o to aby táto stránka aspoň trošku nejako vyzerala...

Dátum 31.10.2009

Vložil Sima

Titulok Re:Re:chmm...

Odpovedať

Myslím, že webnode má viac možností, ale na úprave až tak moc nezáleží- iba to viac (o dosť) nadchne čitateľov. Texty by chceli originalitu a viac osobný prístup- všetko ale v miere. Ľudia chcú pocit, že im niekto rozumie, ale ak je názor príliš zhodný, strácajú dôveru a poradcovia zároveň odstup. Myšlienka stránky je fajn :) ale potrebuje to ešte niečo. Napríklad nejaký článok, ktorý by bol písaný ručne a zároveň aj osobná mienka na nejakú tému. Ak sa názor zhodne s čitateľmi- výhra. Pokiaľ nie, aspoň je tu priestor na diskusiu. Tak, ďakujem za možnosť vyjadriť sa.

Dátum 30.10.2009

Vložil Alicka :)

Titulok pekné :)

Odpovedať

Viki, veľmi pekná stránka, a ked si aj zmenila design, vyzerá hned lepšie :) Ale mám takú malú pripomienku: Máš tu zaujímavé články, ale niektoré sú zbytočne dlhé a rýchlo odradia čitateľa od čítania... Skúsila by som tie články trochu skrátiť na pár zaujímavých faktov a to, čo treba naozaj pozdvihnúť... Potom by to aj viac upútalo a bolo by to jednoducho zaujímavejšie :)
Ale ináč je to veľmi zaujímavá a prínosná stránka, ktorá ma fakt prinútila zamyslieť s nad sebou.. :) Veľmi dobre Viki, len tak dalej! :)